Obuwie markowe czy z marketu?

Obuwie sportowe jest podstawowym wyposażeniem każdego sportowca, niezależnie od tego czy jest to amator czy profesjonalista. Jeżeli chodzi o profesjonalistów, to raczej wątpliwości nie ma. Wszyscy profesjonaliści używają markowych butów sportowych, a dzieje się tak ponieważ producenci sami się do nich zgłaszają.

Jeśli jesteśmy natomiast amatorami sprawa ma się już nieco inaczej. Za obuwie musimy zapłacić sami, więc buty markowe nie zawsze są dla nas w to mi graj. Zazwyczaj pojawia się wówczas pytanie, czy nie zakupić butów z sieciówki sportowej (każdy chyba wie o kogo chodzi). Sportowe buty markowe są drogie, dla niektórych nawet bardzo. Wiele osób decyduje się w takiej sytuacji na zakup obuwia z sieciówki (chodzi tu o obuwie premium). Które obuwie jest lepsze?

Obuwie markowe jest w tym porównaniu lepsze. Owszem należy podkreślić, że nieproporcjonalnie do ceny, ale jest lepsze niż obuwie z sieciówki (które bywa całkiem dobre).

Powodem jest przede wszystkim doświadczenie w produkcji oraz target takich firm jak Addidas lub Nike, którym są sportowcy profesjonalni oraz półprofesjonalni. Z obuwia sieciówkowego również możemy korzystać, ale tylko do pewnego poziomu naszego rozwoju sportowego.

Zapisz

Ten wpis został opublikowany w kategorii Obuwie sportowe i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *